Z redakce

Když dorazíš k poslední dvoustraně, nečeká Tě nic jiného, než rubrika Z redakce, která se nachází v každém čísle těsně před sloupečkem s názvem Sovinec. V této rubrice se dočítáš zajímavé informace z redakce, přání k mnoha příležitostem nebo jen drby redaktorů. Obdobně jako sloupeček Sovinec, je tato rubrika v každém čísle Bradavičníku.


Osmá kapitola…to to letí
Vážení čtenáři, ten čas utíká tak závratnou rychlostí, že jsme letošním školním rokem odstartovali již osmý ročník našeho Bradavičníku. Za tuto dobu se nám vystřídala celá řada redaktorů i šéfredaktorů a celá generace studentů je z našeho hradu pryč. Podělili jsme se s Vámi o velké množství článků a doufejme, že o ještě větší se podělíme. Jsme všichni rádi, že zachováváte našim řádkům stále přízeň a dělíte se s námi o své zážitky. Chopme se tedy brků a pergamenů a pusťme se do dalšího školního roku plného akce, napětí a hlavně článků.

Bartleby Belows, šéfredaktor


Čtvrtá kapitola
Vážení čtenáři, s radostí Vám oznamujeme, že startujeme již čtvrtou sezónu! Obměny redaktorů i šéfredaktorů již proběhli, vše je připraveno a nachystáno a Vy se již můžete těšit na pravidelné výtisky. Doufáme, že Vás čtení našeho plátku bude uspokojovat i nadále a že se i nadále budete aktivně zapojovat do jeho rozvoje. Vaší přízně si nesmírně vážíme a hodláme i nadále zvyšovat kvality našich skvělých školních novin. A nyní již k pergamenům a brkům!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


Á do třetice!
Drazí čtenáři, rok se s rokem sešel a náš školní plátek startuje již svůj třetí rok! A mě nezbývá nic jiného, než za celou redakci popřát tomu našemu plátku hnedle několik věcí, do nastávajícího roku. A tak tedy přeji. Přeji mnoho, mnoho, mnoho a možná ještě víc, stálých čtenářů, jenž budou hltat naše články s chutí a radostí. Ale i mnoho korespondentů, kteří nás budou zasypávat nejen články, ale i svými skvělými nápady! Redaktorům přeji mnoho nápadů, inspirace a mnoho skvělých článků, které nenechají čtenáře klidným. A Všem nám přeji jen to nejlepší, pevné nervy a další úspěšný rok. At‘ žije Bradavičník. Čas oprášit brky dámy a pánové.

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


Další rok za námi i před námi
Drazí čtenáři, rok s rokem, den se dnem a minuta s minutou. Však to znáte. Je mi ctí v tomto sloupku nyní prohlásit, že máme za sebou již druhý úspěšný rok našich školních novin. Vaše podpora, Vaše dotazy a nápady a také Vaše články, které nám posíláte nás neustále popostrkují kupředu a motivují nás dělat naši práci lépe. A lépe. Děkujeme. Nebýt Vás, čtenářů, nebyl by Bradavičník tím, co je dnes. A tím to nekončí, rozhodně ne. Nyní snad jen .. Všem čtenářům, studentům, profesorům a tak dále, přejeme příjemné (odpočinkové) a klidné prožití letních prázdnin, které si jistojistě zasloužíme. Našim redaktorům je nyní dopřán odpočinek, stejně jako jejich brkům. Uvidíme se příští školní rok!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


Nový školní rok 2077/2078!
Vážení a drazí čtenáři, profesoři, studenti, obyvatelé hradu a jiné zvěrstvo. Na vědomost se dává, že nám právě nadešel čas, pustit se z plných sil do zahlcování pergamenů našimi články i tento rok! Bradavičník startuje svůj druhý ročník výtisků a my (redakce) pevně doufáme a věříme, že nás Vy – čtenáři budete i nadále podporovat a o to víc, když nás budete zahrnovat svými jistě skvělými náměty na články. V redakci proběhlo mnoho změn, které jistojistě brzy sami poznáte. Můžete se těšit na nové redaktory, články i na nová dobrodružství a Salazar ví, co všechno. Dost bylo průpovídek, hurá do práce! A samozřejmě nezapomínáme popřát i úspěšný školní rok plný vynikajících známek, úspěchů, mnoha radosti, štěstí a tak dále .. To Vám nepřeje nikdo jiný, než dokonalá redakce Bradavičníku!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


První rok za námi!
Ano, je tomu opravdu tak. Bradavičník má za sebou již první školní rok! Jsme opravdu rádi, že jste to společně s námi ve zdraví přežili a doufáme, že budete žít i dál. Pomalu se s Vámi na dva měsíce loučíme, neb již ted‘ máte jistě všichni plné hlavy letních prázdnin. Redakce Bradavičníku Vám tímto přeje příjemné prožití letních prázdnin, spoustu radostí a načerpání nových sil do dalšího školního roku. Doufáme, že nás budete podporovat a že naše články Vás budou rozveselovat, či informovat i rok nadcházející. Protože věrní čtenáři, jsou pro každé noviny to nejdůležitější. Děkujeme Všem a ted‘ již jediné. Vzhůru na léto!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


Veselé Vánoce!
Dovoluji si za celou redakci popřát všem obyvatelům, všem duchům a všemu zvířectvu co obývá nejen náš hrad, ale i školní pozemky, Veselé Vánoce a Št’astný Nový rok 2077! Mnoho zdraví, štěstí, lásky, dárečků, dobrých známek a mnoho úspěchů v Novém školním roce. Profesorům pevné nervy a studentům dobrý prospěch a mnoho radostí.
Veselé Vánoce a Št’astný Nový rok přeje celá redakce Bradavičníku!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


Krátké oznámení
Takže… Jak začít? Netušila jsem, že budu v postu šéfredaktora tak krátce, že nestihnu vydat jediný článek. Bohužel ale musím na nějaký čas odjet ze země kvůli pohřbu své babičky a následnému řešení dědictví. Což Vás ovšem nezajímá, takže přejdeme k tomu důležitému. A sice k tomu, že po dobu své nepřítomnosti jmenuji do funkce svého zástupce pana Andrewa O’Conellyho.

Sara E. Whitmanová, (ex)šéfredaktorka


Nový „kulatý“ školní rok
Všem čtenářům, studentům, profesorům či jiným bytostem, které obývají náš Bradavický hrad, bych chtěl jménem celé redakce popřát do nového školního roku 2076/77 mnoho úspěchů, nervů, splněných přání a předsevzetí, vynikající výsledky při studiu nebo z domácích úkolů nebo mnoho trpělivosti při jejich opravování. Rádi bychom také popřáli celému našemu hradu, naší drahé škole. Ano, je to již deset let od jejího znovuotevření. Přejeme tedy celému osazenstvu a hradu zároveň, mnoho píle a úspěchů ve všem, v čem si jen budete přát a ve všem, v čem bude potřeba. Také se těšíme na dalších deset let naší drahé školy. Školy, která již mnoho zažila a školy, která je (ano, dovolím si to napsat) nejlepší kouzelnickou školou již mnoho, mnoho let. Poskytujme tedy hradu co nejlepší podmínky, podmínky, které již po staletí zajišt’uje on všem kouzelníkům a čarodějkám po celém světě. Vše nejlepší do desátého roku, roku 2076/77 přeje celá redakce Bradavičníku, škole čar a kouzel v Bradavicích!

Lucas Arthur Laurie, šéfredaktor


\par